MĘSKA PIELĘGNACJA

ZABIEGI DLA MĘŻCZYN

W gabinecie London Esthetics w Katowicach każdy mężczyzna jest szczególnym klientem, dlatego proponujemy szereg zabiegów, aby sprostać wymaganiom naszej męskiej klienteli.

Jeden na trzech mężczyzn przyznaje, że korzysta z zabiegów kosmetycznych, w porównaniu do zaledwie jednej czwartej kobiet. W naszych czasach nie jest dla mężczyzny wstydem przyznać się, że dba o swój wygląd, wiele programów telewizyjnych miało również wpływ na popularność zabiegów dla mężczyzn, ponieważ mówi się już otwarcie o zabiegach regeneracji skóry twarzy, włosów, czy nawet makijażu permanentnego dla mężczyzn.

Makijaż Permanentny Brwi dla Mężczyzn

Chociaż wypadanie włosów nie jest szkodliwe, może mieć poważny wpływ na jakość życia, zdrowie emocjonalne i wpływ na pewność siebie.

W London Esthetics oferujemy zabiegi rekonstrukcji brwi, dzięki metodzie włoskowej makijażu permanentnego można odtworzyć ubytki w łuku brwiowym, zagęścić optycznie włoski i sprawić, że oprawa oczu będzie odpowiednia dla każdego typu urody. Realistyczny zabieg makijażu permanentnego na brwi 3D pomaga osiągnąć najbardziej realistyczny wygląd.

Dowiedz się więcej >> makijaż permanentny brwi

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY DLA MĘŻCZYZN

Mikropigmentacja skóry głowy jest formą tatuażu, jest zabiegiem niechirurgicznym, nieinwazyjnym, który wykorzystuje mikroigły do osadzania pigmentu w skórze. Proces zabiegu jest prosty, bezbolesny i skuteczny. Rezultatem jest pojawienie się maleńkich kropek symulujących mieszki włosowe. Artystyczne wykorzystanie cieniowania i zaawansowanego dopasowywania kolorów zapewnia doskonały efekt końcowy, tworząc naturalnie wypielęgnowany, dokładnie ogolony wygląd. Możemy również ukryć blizny po wypadkach, łysieniu a także wzmocnić efekt wcześniejszego przeszczepu włosów.

Dowiedz się więcej  >> mikropigmentacja skóry głowy

GUYLINER – PERMANENTNY EYELINER DLA MĘŻCZYZN

Makijaż permanentny, zwany także tatuażem kosmetycznym, to świetny zabieg, który pomoże ci osiągnąć pożądany wygląd. Makijaż permanentny oka dla mężczyzn (guyliner) to forma wzmocnienia, zagęszczenia linii rzęs, w której delikatnie wytatuowana jest bardzo miękka kreska w postaci maleńkich kropek. Technika ta pozwala na osiągniecie naturalnego efektu sprawiającego wrażenie gęstszych rzęs.

  • Specjalnie zaprojektowany z myślą o mężczyznach
  • Niezauważalny bez dokładnej kontroli
  • Tworzy wyraziste, otwarte oko
  • Jest bezpieczny i bezbolesny

Dowiedz się więcej  >> makijaż permanentny oczu

MEZOTERAPIA – REGENERACJA SKÓRY U MĘŻCZYZN

Mezoterapia to kompleksowy zabieg przeciwstarzeniowy, odmładzający skórę. Zapobiega redukcji kwasu hialuronowego oraz stymuluje produkcję kolagenu. Mezoterapia polega na wielokrotnym, punktowym wstrzykiwaniu specjalnie przygotowanych medycznych koktajli kwasu hialuronowego (HA), witamin, minerałów i aminokwasów bezpośrednio pod powierzchnię skóry w problematyczne miejsca twarzy. zabieg może być zastosowany na całą twarz lub ze skupieniem na okolicy oczu. 

  • Poprawia głębokie nawilżenie
  • Zmniejsza zmarszczki i linie mimiczne
  • Przywraca koloryt i świeżość skóry
  • Chroni przed stresem oksydacyjnym i szkodliwym promieniowaniem UV
  • Naprawia uszkodzenia spowodowane promieniami UV

Dowiedz się więcej >> mezoterapia igłowa

mezoterapia regeneracja okolicy oczu

MEZOTERAPIA – REGENERACJA WŁOSÓW

Produkt profesjonalny przeznaczony do regeneracji włosów, biostymulacji wzrostu włosów, poprawy ich kondycji i struktury. Przyniesie zamierzone efekty niezależnie od wieku pacjenta, to jeden z najczęściej rekomendowanych zabiegów u Pacjentów z problemem nadmiernego wypadania włosów, nadmiernej łamliwości, czy łysienia.

Dowiedz się więcej >> regeneracja włosów

mezoterapia głowy

PONIEWAŻ ZASŁUGUJESZ NA NATURALNY I ZDROWY WYGLĄD