RATY I FINANSOWANIE ZABIEGÓW

Jest nam miło zaoferować naszym klientom wygodną ofertę finansowania. Wszystkie usługi naszej placówki od kwoty 100 zł do 5000 zł mogą być rozliczane w systemie PayPlus, bez angażowania własnej karty czy gotówki i spłacane w 4, 8, 12 równych ratach. Do transakcji wystarczy smartfon i dowód osobisty. 

Zadbaj o siebie TERAZ, zapłać PÓŹNIEJ – przelewem do 30 dni albo w 4, 8 lub 12 ratach.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

PAYPLUS to nowy system płatności za zabiegi/leczenie, dostępny w wybranych klinikach i gabinetach w Polsce. Dzięki niemu możliwe jest uregulowanie płatności przelewem w terminie do 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożenie spłaty na 4, 8 lub 12 miesięcznych rat.

Z PAYPLUS może skorzystać osoba z polskim obywatelstwem, mająca ukończone 18 lat.

Umów się na konsultację w naszym gabinecie by wybrać dla siebie właściwy zabieg. Nasz konsultant dokona pre-autoryzacji finansowania, otrzymasz SMS-a potwierdzającego wybrany sposób spłaty, termin i kwotę.

Płatności dokonuj w wymaganym terminie na wskazany w wiadomości SMS numer rachunku. Możesz zrobić to tradycyjnym przelewem bankowym lub za pomocą szybkich płatności online.

Dzięki PAYPLUS możesz nawet o 30 dni odłożyć płatność za każdy zabieg od 100 zł do 5 000 zł bez dodatkowych kosztów lub spłacić w 4, 8 lub 12 miesięcznych ratach.

zabiegi na raty, mediraty

Instytucją finansującą są MediRaty sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Lechickiej 23A.

ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE

ODKRYJ NASZE ZABIEGI

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Odkryj tajniki mikropigmentacji kosmetycznej.

WEJDŹ

MIKROPIGMENTACJA MEDYCZNA

Sprawdź nasze zabiegi mikropigmentacji skóry głowy oraz areoli.

WEJDŹ

REGENERACJA SKÓRY I WŁOSÓW

Odkryj nasze zabiegi regenerujące na twarz i włosy.

WEJDŹ