Mikropigmentacja

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Piękne, pełne i intensywnie zabarwione usta mogą sprawić, że poczujemy się bardziej zmysłowo, atrakcyjnie i pewnie. 

Nasze klientki decydują się na makijaż permanentny ust, ponieważ chcą cieszyć się trwałym kolorem przez cały dzień. Brak symetrii oraz naturalnego koloru można skorygować w łatwy sposób dzięki naszym zabiegom mikropigmentacji ust.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

Zanim zdecydujesz się na makijaż permanentny ust, bez wątpienia będziesz chciała znać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Aby pomóc Ci podjąć właściwą decyzję, warto wiedzieć, że:

NASZE TECHNIKI

NASZE ZABIEGI MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu najlepszego wyglądu i podkreślenie naturalnego piękna dzięki fachowo wykonanym zabiegom makijażu permanentnego ust.

Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać pełniejszy wygląd ust, czy wyrównać kontur w celu uzyskania symetrii, nasza wiedza może pomóc Ci osiągnąć wygląd, o jakim marzysz.

Oto nasze techniki:

makijaz permanentny ust strona 1
kreujemy przyciaganie

WYBIERZ ODPOWIEDNI ODCIEŃ PIGMENTU DO TWOJEGO KOLORYTU SKÓRY

W naszej ofercie kolorystycznej znajduje się wiele odcieni. Większość klientek decyduje się na odcienie naturalnych kolorów, takich jak róż i brzoskwinia.

Makijaż permanentny ust i jego efekt końcowy w dużej mierze zależy od Twojego odcienia skóry i karnacji, dlatego ważne jest, aby zrozumieć teorię kolorów przed podjęciem jakichkolwiek decyzji dotyczących odcienia pigmentacji skóry. Nasz personel doradzi Ci kolor idealnie pasujący do twojego naturalnego pigmentu. 

Zasadniczo odcień skóry jest dość łatwy do zdefiniowania i pomoże z łatwością wybrać pigment do ust:

Zidentyfikuj swój ton: jeśli masz chłodniejszy ton skóry warto użyć cieplejszych pigmentów, takich jak truskawka, aby przeciwdziałać chłodowi skóry.

Pobaw się niektórymi szminkami i zacznij myśleć o tym, które z nich są bardziej właściwe dla Twojej skóry. Pomyśl o odcieniach, które są obecne w tej szmince; czy to chłodniejsze błękity, czy cieplejsze pomarańcze lub żółcie?

makijaż permanentny ust
makijaż permanentny ust

makijaż permanentny ust

Ponieważ zasługujesz na naturalnie wyglądające usta, które uzupełnią twój look.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – PORTFOLIO

Dla początkujących makijaż permanentny ust może być przerażający. W końcu masz formę tatuażu wykonywaną na bardzo wrażliwą część twarzy, jednak w makijażu permanentnym nic nie jest pozostawione przypadkowi, a my prowadzimy ścisłą procedurę konsultacji i perfekcji, aby upewnić się, że efekt końcowy jest dokładnie tym, czego chciałeś.