PERMANENTNE USTA

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Piękne, pełne i intensywnie zabarwione usta mogą sprawić, że poczujemy się bardziej zmysłowo, atrakcyjnie i pewnie. 

Nasze klientki decydują się na makijaż permanentny ust, ponieważ chcą cieszyć się trwałym kolorem przez cały dzień. Permanentne usta z łatwością skorygują brak symetrii oraz naturalnego koloru.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

Zanim zdecydujesz się na makijaż permanentny ust, bez wątpienia będziesz chciała znać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Aby pomóc Ci podjąć właściwą decyzję, warto wiedzieć, że:

NASZE TECHNIKI

PERMANENTNE USTA

Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu najlepszego wyglądu i podkreślenie naturalnego piękna dzięki fachowo wykonanym zabiegom makijażu permanentnego ust.

Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać pełniejszy wygląd ust, czy wyrównać kontur w celu uzyskania symetrii, nasza wiedza może pomóc Ci osiągnąć wygląd, o jakim marzysz.

Oto nasze techniki:

makijaz permanentny ust strona 1
kreujemy przyciaganie

WYBIERZ ODPOWIEDNI ODCIEŃ PIGMENTU DO TWOJEGO KOLORYTU SKÓRY

W naszej ofercie kolorystycznej znajduje się wiele odcieni. Większość klientek decyduje się na odcienie naturalnych kolorów, takich jak róż i brzoskwinia.

Makijaż permanentny ust i jego efekt końcowy w dużej mierze zależy od Twojego odcienia skóry i karnacji, dlatego ważne jest, aby zrozumieć teorię kolorów przed podjęciem jakichkolwiek decyzji dotyczących odcienia pigmentacji skóry. Nasz personel doradzi Ci kolor idealnie pasujący do twojego naturalnego pigmentu. 

Zasadniczo odcień skóry jest dość łatwy do zdefiniowania i pomoże z łatwością wybrać pigment do ust:

Zidentyfikuj swój ton: jeśli masz chłodniejszy ton skóry warto użyć cieplejszych pigmentów, takich jak truskawka, aby przeciwdziałać chłodowi skóry.

Pobaw się niektórymi szminkami i zacznij myśleć o tym, które z nich są bardziej właściwe dla Twojej skóry. Pomyśl o odcieniach, które są obecne w tej szmince; czy to chłodniejsze błękity, czy cieplejsze pomarańcze lub żółcie?

makijaż permanentny ust
makijaż permanentny ust

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST U PACJENTEK DOJRZAŁYCH

Nasz zabieg makijażu permanentnego ust wykracza poza ograniczenia wiekowe, zapewniając piękne  rezultaty, które sprawią, że na nowo zakochasz się w swoich ustach. Obudź się z idealnie ukształtowanymi, soczystymi ustami, emanującymi pewnością siebie i blaskiem, bez konieczności ciągłego poprawiania lub skomplikowanego makijażu.

Zmarszczki nie są przeszkodą w osiągnięciu znakomitych efektów; zapewniają naszym artystom płótno do tworzenia transformacji ust, które podkreślają Twoje naturalne cechy.

Twój komfort jest naszym najwyższym priorytetem. Od momentu, gdy wejdziesz do naszej przestrzeni, przeżyjesz spersonalizowaną podróż. Nasz zespół jest zaangażowany w zapewnienie pełnej satysfakcji, odpowiadając na wszelkie wątpliwości lub pytania, które możesz mieć. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje w samym sercu Katowic.

ZAREZERWUJ KONSULTACJĘ
makijaż permanentny ust u pacjentki ze skórą dojrzałą

makijaż permanentny ust

NEUTRALIZACJA CIEMNYCH/SINYCH UST

Neutralizacja ust za pomocą makijażu permanentnego to technika stosowana w celu skorygowania lub wyrównania naturalnego koloru ust poprzez nałożenie odpowiedniego pigmentu. Zabieg ceniony przez osoby niezadowolone z naturalnego odcienia ust lub pragnące uzyskać bardziej neutralny kolor ust.
 
Proces ten polega na użyciu specjalistycznego urządzenia do osadzania pigmentów w ustach. Artysta starannie dobiera kolor pigmentu, który zniweluje lub zneutralizuje odcień ust, dążąc do stworzenia bardziej zrównoważonego i harmonijnego koloru po wygojeniu.
 
Na przykład, jeśli dana osoba ma naturalnie sine lub niebieski odcień ust, można użyć ciepłego, brzoskwiniowego lub pomarańczowego pigmentu, aby zneutralizować chłodne odcienie. Z drugiej strony, jeśli usta mają mocno czerwony lub różowy odcień, można wybrać bardziej stonowany lub neutralny pigment, aby uzyskać zrównoważony efekt.
makijaż permanentny ust, neutralizacja sinego koloru

makijaż permanentny ust, neutralizacja chłodnego koloru

Ponieważ zasługujesz na naturalnie wyglądające usta, które uzupełnią twój look.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – PORTFOLIO

Dla początkujących makijaż permanentny ust może być przerażający. W końcu masz formę tatuażu wykonywaną na bardzo wrażliwą część twarzy, jednak w makijażu permanentnym nic nie jest pozostawione przypadkowi, a my prowadzimy ścisłą procedurę konsultacji i perfekcji, aby upewnić się, że efekt końcowy jest dokładnie tym, czego chciałeś.

Makijaż permanentny jest długotrwałym zabiegiem, ale z czasem może wymagać poprawek ze względu na czynniki takie jak naturalne blaknięcie, nawyki związane ze stylem życia i indywidualne cechy skóry. Istotne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji dostarczonymi przez artystę, aby promować prawidłowe gojenie i zachować trwałość.
 
Podobnie jak w przypadku każdego trwałego zabiegu kosmetycznego, zaleca się konsultację z certyfikowanym specjalistą makijażu permanentnego, który może ocenić Twoje specyficzne potrzeby, omówić Twoje oczekiwania.

POLECAMY Z NASZEGO BLOGA

Makijaż permanentny ust – właściwe kolory dla Twojej skóry

Jeśli chodzi o mikropigmentację ust, wybór odpowiedniego koloru pigmentu jest kluczowy. Sprawdź, które kolory pasują [...]