Mikropigmentacja

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

Oczy są centralnym punktem twarzy, dlatego warto chcieć je podkreślić pięknie wyrysowanym konturem. Jednak dla wielu kobiet nakładanie eyelinera może być męczącym porannym rytuałem. Makijaż pięknie zrobiony rano,  zwykle zaczyn wymykać się spod kontroli w porze lunchu, psując całą naszą ciężką pracę na resztę dnia.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

Makijaż permanentny oczu sprawi, że możesz wyglądać najlepiej jak to możliwe od momentu otwarcia oczu. Niepozorne, naturalne i delikatne podkreślenie górnej i dolnej powieki sprawi, że Twoje oczy nabiorą wyrazu, a jeśli wolisz bardziej dramatyczny wygląd, grubsza aplikacja permanentnej kreski oka może na dobre pożegnać się z niestabilnymi liniami.

Zobacz nasze wideo

Przyśpieszone nagranie przedstawia makijaż permanentny oczu, komfortowo i bezboleśnie. Porozmawiaj z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak mikropigmentacja kreski oczu może Ci pomóc.

MAKIJAŻU PERMANENTNY OCZU –

CO MUSISZ WIEDZIEC O EYELINERZE?

Makijaż permanentny oczu, jak i wszystkie zabiegi mikropigmentacja wykonywane są przez w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Zostały zaprojektowane tak, aby były bezbolesne, dzięki czemu nie będziesz musiała brać dużo wolnego od pracy, w rzeczywistości większość naszych klientów wraca do pracy tego samego dnia. zagojenie eyelinera zajmuje kilka dni, a pigment przybiera trwały kolor w ciągu miesiąca.

Makijaż permanentny kreski oka jest szczególnie dobry dla osób, które zmagają się z wrażliwą skórą lub z jakiegokolwiek powodu nie mogą używać standardowych produktów do makijażu. Dla tych, którzy uprawiają sport, pływają lub wykonują inne czynności, które normalnie powodują rozmywanie się tradycyjnego makijażu, zabieg ten jest koniecznością. 

NASZE TECHNIKI

NASZE TECHNIKI WYKONANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO KRESKI OKA

W London Esthetics Katowice oferujemy szereg zabiegów makijażu permanentnego kreski oka i zagęszczenia linii rzęs, które zostały zaprojektowane tak, aby idealnie uzupełnić Twoje naturalne piękno.

Niezależnie od tego, czy szukasz subtelnego uwydatnienia, czy bardziej odważnego wyglądu, zapoznaj się z naszą ofertą już dziś.

makijaż permanentny oczu

Twój eyeliner, Twój styl

Każda twarz jest wyjątkowa, podobnie jak upodobanie do eyelinera. Chcemy, abyś uzyskał dokładnie taki wygląd, jakiego pragniesz, dlatego oferujemy szeroką gamę stylów, które pasują do Twojego naturalnego piękna. Wybierz od zagęszczenia linii rzęs po uderzająco grubą kreskę którą dopasujemy się do Twoich oczekiwań.

kreujemy przyciaganie

pozbądź się kłopotów z samodzielnym cieniowaniem eyelinera

Eyeliner to dość trudna umiejętność do zdobycia i niestety dla większości z nas na co dzień jest to metoda prób i błędów. Możesz zrezygnować z porannej rutyny, wybierając makijaż permanentny oka w London Esthetics w Katowicach. Dzięki naszemu doświadczeniu we wszystkich aspektach artystycznej kreski oka, bez problemu możemy odtworzyć Twój idealny wygląd. Pokaż nam jak chcesz wyglądać, a my upewnimy się, że wyglądasz tak każdego dnia.
Zrób sobie przysługę i pozbądź się kłopotów z samodzielnym cieniowaniem i tonowaniem eyelinera. Uzyskaj idealne 'smokey eye’ za każdym razem dzięki mikropigmentacji oka. Porozmawiaj z nami już dziś i odkryj zalety makijażu permanentnego dla siebie.

twoj eyeliner, twoj styl