Mikropigmentacja

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Odpowiedni kształt brwi jest oprawą dla oka. Uzyskanie doskonałego kształtu brwi  pozwala na podkreślenie piękna całej twarzy. Zrobienie tego dobrze samemu to często duże wyzwanie. Makijaż permanentny brwi nada Ci właściwy kształt, współgrający z rysami twarzy. 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

… to świetny sposób na skrócenie czasu jaki spędzasz rano przed lustrem.  A jeśli często odwiedzasz gabinet kosmetyczny by profesjonalnie regulować czy farbować henną brwi, możesz sprawić, że Twój portfel też będzie szczęśliwy!

CO MUSISZ WIEDZIEC O MAKIJAŻU PERMANENTNYM BRWI?

Można pomyśleć, że makijaż permanentny brwi jest drastycznym zabiegiem upiększającym, a jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów, który regularnie wykonujemy w naszym gabinecie. Wiele kobiet i mężczyzn korzysta z naszych usług, zapewniających im idealny wygląd każdego dnia. Oto, co musisz wiedzieć o swoim zabiegu makijażu permanentnego na brwi:

NASZE TECHNIKI

NASZE TECHNIKI WYKONANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BRWI

Wolisz naturalny wygląd, czy coś bardziej odważnego? Doradzimy Ci w doborze koloru odpowiedniego do odcienia Twojej skóry i włosów. Omówimy z Tobą kształt i grubość brwi przed rozpoczęciem pracy.

Nigdy nie zalecamy kierowania się „modą” lub określonym stylem brwi. Naszym celem jest stworzenie brwi, które idealnie naśladują Twój naturalny kształt i dają ponadczasowy, piękny akcent Twojej twarzy.

Oto nasze techniki:

kreujemy przyciaganie

IDEALNY MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI DOPASOWANY DO TWOJEGO STYLU

W London Esthetics doceniamy wyjątkowość każdej twarzy którą widzimy. Wiemy, że nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania, dlatego w pełni skonsultujemy się z Tobą, aby uzyskać odpowiedni dla Ciebie wygląd i styl.

Nigdy nie używamy szablonów. Stworzymy indywidualny kształt wykończony drobiazgowym, odręcznym pociągnięciem igły, tak aby uzyskać efekt, który naprawdę dopełni Twój wygląd. Tak wyjątkowy jak Ty.

Doradzimy Ci w doborze koloru w zależności od odcienia Twojej skóry i włosów oraz omówimy z Tobą kształt i grubość brwi przed rozpoczęciem pracy.

Naszym celem jest makijaż permanentny brwi, który idealnie współgra z Twoim naturalnym kształtem i da ponadczasowy, piękny wygląd.

WIDEO: MAKIJAŻ PERMANENTNY Brwi Metodą włosa 3d

(po zabiegu)

Zarezerwuj konsultację
makijaż permanentny brwi przed i po

WIDEO: MAKIJAŻ PERMANENTNY Brwi Metodą włosa 3d

(po zabiegu)

makijaż permanentny brwi

WIDEO: MAKIJAŻ PERMANENTNY Brwi Metodą MIESZANĄ

(po zabiegu)

makijaż permanentny brwi katowice

METODA WŁOSA A SKÓRA PROBLEMATYCZNA

Czy metoda włosa nadaję się dla osób ze skórą dojrzałą? Tak i nie.
 
Generalnie skóra dojrzała, problematyczna, tłusta i porowata jest ciężka w pracy i rezultat wygojonego makijażu permanentnego brwi może odbiegać od oczekiwań. Jednak przy użyciu wysokiej jakości pigmentów, super cienkiej igły i wprawnej, doświadczonej ręki eksperta, można uzyskać doskonałe efekty spełniające nasze oczekiwania.
 
Na załączonym zdjęciu, u pacjentki z bardzo trudną w pracy skórze, udało nam się uzyskać doskonałe efekty. Na zdjęciu brewki wygojone po pierwszym zabiegu, zdjęcie wykonane tuż po dopigmentowaniu.
 
Makijaż permanentny to proces dwuetapowy, dlatego w cenie zabiegu wliczona jest druga wizyta kontrolna, tzw dopigmentowanie po 4-6 tygodniach.
 
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, po wcześniej umówionej wizycie. Znajdujemy się w samym sercu Katowic, na ulicy Mariackiej 4.
Zarezerwuj konsultację
makijaż permanentny brwi - metoda włosa

WIDEO: MAKIJAŻ PERMANENTNY Brwi Metodą MIESZANĄ

(po zabiegu)

makijaż permanentny brwi metodą mieszaną

POMAGAMY PACJENTOM Z ALOPECJA

Makijaż permanentny brwi jako sposób na odzyskanie pewności siebie

Alopecja znaczy łysienie i dotyczy 2% pacjentów zgłaszających się do dermatologa, to choroba skórna o nieustalonym dotąd pochodzeniu. Z uwagi na częste występowanie długotrwałego i rozległego łysienia, Alopecja może doprowadzać do utraty pewności siebie.

Choroba może pojawić się w każdym momencie życia, najczęściej jednak następuje to w dzieciństwie lub w młodym wieku. Jej postęp może doprowadzić do całkowitej utraty owłosienia skóry głowy, brwi, rzęs, włosów łonowych i pozostałego owłosienia.

Dzięki postępom w rozwoju technik mikropigmentacji medycznej, możemy przywrócić pewność siebie tam gdzie powinna być.

Na załączonym zdjęciu przed i po, nasz pacjent miał wykonany makijaż permanentny brwi metodą włosa. Zdjęcie wykonane zostało tuż po zabiegu i brwi będą jeszcze łagodniejsze i naturalne po okresie gojenia i osadzania pigmentu, który trwa około miesiąca.

Zarezerwuj konsultację
makijaż permanentny brwi, brwi męskie u pacjenta z alopecja

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ LONDON ESTHETICS W KATOWICACH

NIGDY NIE UŻYWAMY SZABLONÓW

Ponieważ zasługujesz na naturalnie wyglądające brwi, które naprawdę uzupełniają kształt Twojej twarzy.