Mikropigmentacja

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Odpowiedni kształt brwi jest oprawą dla oka. Uzyskanie doskonałego kształtu brwi  pozwala na podkreślenie piękna całej twarzy. Zrobienie tego dobrze samemu to często duże wyzwanie. Gwarantujemy Ci nadanie właściwego kształtu, współgrającego z rysami twarzy. 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

… to świetny sposób na skrócenie czasu jaki spędzasz rano przed lustrem.  A jeśli często odwiedzasz gabinet kosmetyczny by profesjonalnie regulować czy farbować henną brwi, możesz sprawić, że Twój portfel też będzie szczęśliwy!

CO MUSISZ WIEDZIEC O MAKIJAŻU PERMANENTNYM BRWI?

Można pomyśleć, że mikropigmentacja brwi jest drastycznym zabiegiem upiększającym, a jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów, który regularnie wykonujemy w naszym gabinecie. Wiele kobiet i mężczyzn korzysta z naszych usług, zapewniających im idealny wygląd każdego dnia. Oto, co musisz wiedzieć o swoim zabiegu makijażu permanentnego na brwi:

NASZE TECHNIKI

NASZE TECHNIKI WYKONANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BRWI

Wolisz naturalny wygląd, czy coś bardziej odważnego? Doradzimy Ci w doborze koloru odpowiedniego do odcienia Twojej skóry i włosów. Omówimy z Tobą kształt i grubość brwi przed rozpoczęciem pracy.

Nigdy nie zalecamy kierowania się „modą” lub określonym stylem brwi. Naszym celem jest stworzenie brwi, które idealnie naśladują Twój naturalny kształt i dają ponadczasowy, piękny akcent Twojej twarzy.

Oto nasze techniki:

kreujemy przyciaganie

IDEALNY MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI DOPASOWANY DO TWOJEGO STYLU

W London Esthetics doceniamy wyjątkowość każdej twarzy którą widzimy. Wiemy, że nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania, dlatego w pełni skonsultujemy się z Tobą, aby uzyskać odpowiedni dla Ciebie wygląd i styl.

Nigdy nie używamy szablonów. Stworzymy indywidualny kształt wykończony drobiazgowym, odręcznym pociągnięciem igły, tak aby uzyskać efekt, który naprawdę dopełni Twój wygląd. Tak wyjątkowy jak Ty.

Doradzimy Ci w doborze koloru w zależności od odcienia Twojej skóry i włosów oraz omówimy z Tobą kształt i grubość brwi przed rozpoczęciem pracy.

Naszym celem jest stworzenie brwi, które idealnie współgrają z Twoim naturalnym kształtem i dają ponadczasowy, piękny look.

WIDEO: Brwi Metodą włosa 3d

(po zabiegu)

makijaż permanentny brwi przed i po

WIDEO: Brwi Metodą włosa 3d

(po zabiegu)

makijaż permanentny brwi

NIGDY NIE UŻYWAMY SZABLONÓW

Ponieważ zasługujesz na naturalnie wyglądające brwi, które naprawdę uzupełniają kształt Twojej twarzy.