Mikropigmentacja

BRWI PERMANENTNE

Odpowiedni kształt brwi jest oprawą dla oka. Uzyskanie doskonałego kształtu brwi  pozwala na podkreślenie piękna całej twarzy. Zrobienie tego dobrze samemu to często duże wyzwanie. Makijaż permanentny brwi nada Ci właściwy kształt, współgrający z rysami twarzy. 

BRWI PERMANENTNE

Brwi permanentne to nie tylko sposób na osiągnięcie perfekcyjnego wyglądu, ale także skrócenie porannych przygotowań przed lustrem! Pozbądź się rutyny wizyt w salonie kosmetycznym, a Twój portfel będzie Ci wdzięczny.

CO POWINNAŚ WIEDZIEC O MAKIJAŻU PERMANENTNYM BRWI?

Czy myślisz, że makijaż permanentny brwi to drastyczny zabieg? To jedna z najpopularniejszych usług, którą świadczymy w naszym gabinecie. Przekonaj się, dlaczego tak wiele osób decyduje się na ten zabieg i co powinnaś wiedzieć przed podjęciem decyzji.

NASZE TECHNIKI BRWI PERMANENTNYCH

JAK WYKONUJEMY MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Wolisz naturalny wygląd, czy coś bardziej odważnego? Doradzimy Ci w doborze koloru odpowiedniego do odcienia Twojej skóry i włosów. Omówimy z Tobą kształt i grubość brwi przed rozpoczęciem pracy.

Nigdy nie zalecamy kierowania się „modą” lub określonym stylem brwi. Naszym celem jest stworzenie brwi, które idealnie naśladują Twój naturalny kształt i dają ponadczasowy, piękny akcent Twojej twarzy.

Oto nasze techniki:

Przyciągaj spojrzenia doskonale wykonanym makijażem permanentnym brwi

makijaż permanentny brwi

IDEALNY MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI DOPASOWANY DO TWOJEGO STYLU

W London Esthetics doceniamy wyjątkowość każdej twarzy którą widzimy. Wiemy, że nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania, dlatego w pełni skonsultujemy się z Tobą, aby uzyskać odpowiedni dla Ciebie wygląd i styl.

Nigdy nie używamy szablonów. Stworzymy indywidualny kształt wykończony drobiazgowym, odręcznym pociągnięciem igły, tak aby uzyskać efekt, który naprawdę dopełni Twój wygląd. Tak wyjątkowy jak Ty.

Doradzimy Ci w doborze koloru w zależności od odcienia Twojej skóry i włosów oraz omówimy z Tobą kształt i grubość brwi przed rozpoczęciem pracy.

Naszym celem jest makijaż permanentny brwi, który idealnie współgra z Twoim naturalnym kształtem i da ponadczasowy, piękny wygląd.

WIDEO: PERMANENTNE Brwi Metodą włosa 3d

(po zabiegu)

Zarezerwuj online

lub pod numerem TEL./ SMS / WHATSAPP
+48 780 413 380

makijaż permanentny brwi przed i po

WIDEO: MAKIJAŻ PERMANENTNY Brwi Metodą włosa 3d

(po zabiegu)

makijaż permanentny brwi

WIDEO: MAKIJAŻ PERMANENTNY Brwi Metodą MIESZANĄ

(po zabiegu)

makijaż permanentny brwi katowice

METODA WŁOSA A SKÓRA PROBLEMATYCZNA

Czy metoda włosa nadaję się dla osób ze skórą dojrzałą? Tak i nie.
 
Generalnie skóra dojrzała, problematyczna, tłusta i porowata jest ciężka w pracy i rezultat wygojonego makijażu permanentnego brwi może odbiegać od oczekiwań. Jednak przy użyciu wysokiej jakości pigmentów, super cienkiej igły i wprawnej, doświadczonej ręki eksperta, można uzyskać doskonałe efekty spełniające nasze oczekiwania.
 
Na załączonym zdjęciu, u pacjentki z bardzo trudną w pracy skórze, udało nam się uzyskać doskonałe efekty. Na zdjęciu makijaż permanentny brwi wygojonych po pierwszym zabiegu, zdjęcie wykonane tuż po dopigmentowaniu.
 
Makijaż permanentny brwi to proces dwuetapowy, dlatego zapraszamy po 4-6 tygodniach na bezpłatny zabieg kontrolny, tzw dopigmentowanie.
 
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, po wcześniej umówionej wizycie. Znajdujemy się w samym sercu Katowic, na ulicy Mariackiej 4.
Zarezerwuj konsultację
makijaż permanentny brwi - metoda włosa

WIDEO: PERMANENTNE Brwi Metodą MIESZANĄ

(po zabiegu)

makijaż permanentny brwi metodą mieszaną

PRACUJEMY Z PACJENTAMI Z ALOPECJĄ

Makijaż permanentny brwi jako sposób na odzyskanie pewności siebie

Alopecja znaczy łysienie i dotyczy 2% pacjentów zgłaszających się do dermatologa, to choroba skórna o nieustalonym dotąd pochodzeniu. Z uwagi na częste występowanie długotrwałego i rozległego łysienia, Alopecja może doprowadzać do utraty pewności siebie.

Choroba może pojawić się w każdym momencie życia, najczęściej jednak następuje to w dzieciństwie lub w młodym wieku. Jej postęp może doprowadzić do całkowitej utraty owłosienia skóry głowy, brwi, rzęs, włosów łonowych i pozostałego owłosienia.

Dzięki postępom w rozwoju technik mikropigmentacji medycznej, możemy przywrócić pewność siebie tam gdzie powinna być.

Na załączonym zdjęciu przed i po, nasz pacjent miał wykonany makijaż permanentny brwi metodą włosa. Zdjęcie wykonane zostało tuż po zabiegu i brwi będą jeszcze łagodniejsze i naturalne po okresie gojenia i osadzania pigmentu, który trwa około miesiąca.

makijaż permanentny brwi, brwi męskie u pacjenta z alopecja
Zarezerwuj konsultację

lub pod numerem TEL./ SMS / WHATSAPP
+48 780 413 380

zanurz się w świecie luksusu i urody

UNIKATOWY PROJEKT BRWI PERMANENTNYCH

Ponieważ zasługujesz na naturalnie wyglądające brwi, które naprawdę uzupełniają kształt Twojej twarzy.

Brwi Permanentne Metody: Jakie Brwi Permanentne

Jaką wybrać technikę wykonania makijażu permanentnego brwi. Podejmij świadomą decyzję przy wyborze brwi permanentnych

Pielęgnacja Makijażu Permanentnego Brwi

Twoj poradnik do pielęgnacji makijażu permanentnego brwi. Przyjrzymy się najlepszym sposobom pielęgnacji po zabiegu mikroipigmentacji [...]