Mikropigmentacja

CO TO JEST MAKIJAŻ PERMANENTNY?

Makijaż permanentny, nazywany również mikropigmentacją lub tatuażem kosmetycznym, to zabieg, który polega na precyzyjnym wprowadzeniu pigmentów w górne warstwy skóry za pomocą specjalistycznej igły. 

IDEALNIE NATURALNY

Makijaż permanentny to szybki i łatwy zabieg, który jest praktycznie bezbolesny, dzięki któremu można uzyskać idealnie naturalny wygląd, bez konieczności spędzania godzin przed lustrem każdego dnia. Porozmawiaj z nami o tym, jak możemy Ci pomóc i przekonaj się, dlaczego makijaż permanentny jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się trendów w Polsce.

NUMER 1 NA ŚLĄSKU

Dzięki szkoleniom i praktykom u uznanych trenerów na świecie, solidnemu doświadczeniu w wiodących klinikach kosmetycznych w Londynie i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, London Esthetics w Katowicach jest wyborem numerem jeden w zabiegach makijażu permanentnego na Śląsku.

TRÓJWYMIAROWY MAKIJAŻ PERMANENTNY

CO TO JEST TRÓJWYMIAROWY
MAKIJAŻ PERMANENTNY 3D?

Dzięki rozwojowi specjalistycznych urządzeń i technik w mikropigmentacji, dla Twojej wygody i zadowolenia dostępna jest nowa odmiana.

Makijaż permanentny 3D rewolucjonizuje sposób, w jaki wykonujemy makijaż brwi, kreski oka (eyeliner) czy ust, co pomaga nam uzyskać jeszcze bardziej naturalne, piękne efekty końcowe.

Makijaż permanentny brwi 3D daje niesamowity trzeci wymiar Twoim brwiom, pomaga osiągnąć najbardziej realistyczny wygląd, którego nie mogliśmy uzyskać stosując dawne techniki.

Technika 3D jest szczególnie skuteczna, gdy mamy do czynienia z nadmiernie przerzedzonymi brwiami.

NATURALNY MAKIJAŻ PERMANENTNY

KLUCZOWYM SŁOWEM JEST NATURALNY

Pracując nad tatuażem brwi czy eyelinerem, nie chcemy kreować przerysowanego wyglądu z cechami makijażu wieczorowego. Dążymy do naturalnego, subtelnego wizerunku, który będzie pasował na co dzień i podkreśli Twoje naturalne piękno.

 

„Nie ma nic bardziej bezpośredniego niż piękno”

Joseph Addison

JAKI MAKIJAŻ PERMANENTNY WYKONUJEMY

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Nasze najnowocześniejsze techniki i pigmenty umożliwiają rekonstrukcję brakujących włosków brwi. Dzięki tej metodzie odtworzymy i poprawimy oprawę  oczu co znacząco wpłynie na twój oszałamiający, trwały wygląd. Dodatkowo proponujemy metody Ombre (pudrową) czy mieszaną, dla zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagającego klienta.

Makijaż permanentny brwi

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Nasz zabieg makijażu permanentnego ust 3D łączy w sobie artystyczne zdolności w cieniowaniu, obrysowywaniu, wypełnianiu i upiększaniu, aby stworzyć wymarzone usta, idealne pod każdym kątem. Cienkie, niesymetryczne, bezbarwne usta mogą przybrać wygląd pięknych i pełnych, dzięki kreatywnemu wykorzystaniu nowoczesnych technik mikropigmentacji.

Makijaż permanentny ust

MAKIJAZ PERMANNETNY OCZU

Twój eyeliner to Twoja tajna broń. Dzięki naszej technice eyelinera możemy narysować precyzyjną, idealną kreskę pigmentową dokładnie taką, jak lubisz. Możemy również nieznacznie podnieść zewnętrzne kąciki oczu, aby pomóc Ci uzyskać młodzieńczy wygląd.

Makijaż permanentny oczu