Mikropigmentacja Medyczna

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY

Cofająca się linia włosów, utrata gęstości czy blizny mogą odjąć pewności siebie. Podczas gdy starzenie się jest nieuniknione, wypadanie włosów nie musi. Mikropigmentacja skóry głowy to nowa alternatywa dla kobiet mężczyzn. 

Mikropigmentacja skóry głowy

to jedyne w 100% skuteczne rozwiązanie w przypadku wypadania włosów, w tym przerzedzania i cofającej się linii włosów, łysienia oraz kamuflażu blizn po przeszczepie.

W London Esthetics, Katowice oferujemy profesjonalne zabiegi, które pozwolą odzyskać dobry wygląd, przywracając pewność, na którą zasługujesz. Mikropigmentacja skóry głowy jest nie tylko przystępna cenowo, ale także ciężka  do odróżnienia od prawdziwych mieszków włosowych.

CZYM JEST MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY?

Metoda znana również jako „Symulacja mieszków włosowych”, oferuje zaawansowane, wysokiej jakości rozwiązanie problemu łysienia – zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Zabieg Mikropigmentacji skóry głowy, przeprowadzany jest przez doświadczonego i licencjonowanego specjalistę, przywraca zakola, zagęszcza włosy, kamufluje blizny po przeszczepie lub może stworzyć wygląd krótko przyciętych włosów.

ogolony wygląd

Stosując pojedynczą mikro-igłę, drobiazgowo formującej realistyczne mieszki włosowe, tworzy się naturalnie wypielęgnowany, dokładnie ogolony wygląd. Artystyczne wykorzystanie cieniowania i dopasowywania kolorów zapewnia doskonały efekt ogolonej głowy.

ZAGĘSZCZENIE WŁOSÓW

Poprzez dokładne odwzorowanie naturalnych mieszków włosowych i koloru włosów, mikropigmentacja skóry głowy może pomóc zwiększyć gęstość przerzedzonych obszarów, tworząc niewykrywalną iluzję grubszych i mocniejszych włosów.

Przeszczep włosów

Mikropigmentacja skóry głowy może być stosowana do leczenia dużych lub małych obszarów, w których występują problemy. Możemy ukryć blizny lub wzmocnić efekt wcześniejszej operacji przeszczepu włosów.

PROCES ZABIEGU

JAK WYGLĄDA CAŁY PROCES?

Mikropigmentacja skóry głowy jest zabiegiem niechirurgicznym, nieinwazyjnym, który wykorzystuje mikroigły do osadzania pigmentu w skórze. Proces zabiegu jest prosty, bezbolesny i skuteczny. Rezultatem jest pojawienie się maleńkich kropek symulujących mieszki włosowe.

Oto jak wygląda cały proces:

mikropigmentacja skóry głowy, mikropigmentacja włosów w Katowicach

To czteroetapowe podejście zapewnia stopniowe zwiększanie gęstości i symulacji wzrostu włosów, regularną kontrolę jakości zabiegu, zapewniając najbardziej naturalny efekt końcowy.

Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się więcej o mikropigmentacji skóry głowy

ZAREZERWUJ KONSULTACJĘ

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ LONDON ESTHETICS W KATOWICACH

Artystyczne wykorzystanie cieniowania i zaawansowane dopasoWANIE kolorów zapewnia doskonały efekt końcowy

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE MIKROPIGMENTACJI SKÓRY GŁOWY

Niektórzy uważają ten zabieg za bardziej wygodny niż inni. Często porównywany jest do delikatnego drapania, niektórzy zasypiają w gabinecie zabiegowym! Chcielibyśmy powiedzieć, że w ogóle nie odczujesz dyskomfortu; jednak w skali od jednego do dziesięciu większość klientów ocenia swój dyskomfort na około dwa.

Mikropigmentacja skóry głowy jest niezwykle skutecznym rozwiązaniem na wypadanie włosów. W London Esthetics cieszymy się z możliwości naturalnej replikacji każdego pojedynczego mieszka włosowego, aby stworzyć idealne dopasowanie dla każdego klienta.

Stany zapalne skóry mogą mieć niekorzystny wpływ na efekt końcowy mikropigmentacji skóry głowy. Jeśli masz przewlekłe zapalenie skóry, najpierw skonsultuj się z lekarzem dermatologiem. W przypadku suchości skóry głowy powinna ona być nawilżana dobrym kremem, codziennie, przez 7 dni przed zabiegiem.

Nie ma potrzeby stosowania jakiegokolwiek środka znieczulającego przed zabiegiem. Nasi klienci są mile zaskoczeni komfortem zabiegu mikropigmentacji skalpu.

Mikropigmentacja skóry głowy jest zabiegiem wieloetapowym, należy założyć, że będziesz potrzebować od dwóch do czterech sesji. Wielu naszych klientów jest zadowolonych z wyniku już po 2-3 sesjach w odstępach 4 tygodni.

Mikropigmentacja skóry głowy jest nieinwazyjna i nie będziesz musiał spędzać dłuższego czasu poza pracą lub szkołą, zwykle obserwuje się lekkie zaczerwienienie skóry głowy przez kilka godzin po zabiegu. To zaczerwienienie szybko ustępuje i większość klientów wraca do pracy następnego dnia. 

Istnieje kilka grup osób, które nie powinny poddać się zbiegowi mikropigmentacji. Obejmują one:

 • Pacjenci po chemioterapii
 • Osoby cierpiące na problemy z krzepnięciem krwi lub przyjmujące leki nasercowe
 • Osoby cierpiące na choroby zakaźne lub infekcje krwiopochodne
 • Osoby z epilepsją
 • Osoby z cukrzycą
 • Osoby z albinizmem
 • Osoby, które mają problemy z sercem, wątrobą lub ciśnieniem krwi
 • Osoby w trakcie leczenia nowotworowego
 • Osoby nadużywające narkotyków lub alkoholu
 • Osoby obecnie przyjmujące antybiotyki
 • Kobiety w ciąży lub karmiące piersią

Jeśli nie masz pewności, czy mikropigmentacja skóry głowy jest dla Ciebie odpowiednim zabiegiem, porozmawiaj z naszym doświadczonym zespołem, a pomożemy Ci podjąć decyzję.

mikropigmentacja skalpu głowy
mikropigmentacja skóry głowy

Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się więcej o mikropigmentacji skóry głowy

ZAREZERWUJ KONSULTACJĘ

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY
PRZED PIERWSZĄ SESJĄ

Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się więcej o mikropigmentacji skóry głowy

ZAREZERWUJ KONSULTACJĘ
Mikropigmentacja skóry głowy po przeszczepie włosów

Mikropigmentacja skóry głowy może być skutecznym sposobem rozwiązania problemów łysienia oraz uzupełnieniem efektu po przeszczepie [...]