Mikropigmentacja Medyczna

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY

Cofająca się linia włosów, utrata gęstości czy blizny to wyzwania, które mogą wpływać na naszą pewność siebie. Jednak, zanim stracisz nadzieję, poznaj fascynujący świat innowacyjnej metody, która odmienia spojrzenie na problemy związane z utratą włosów! Mikropigmentacja skóry głowy to nowa alternatywa dla kobiet i mężczyzn. 

Mikropigmentacja skóry głowy

to jedyne w 100% skuteczne rozwiązanie w przypadku wypadania włosów, w tym przerzedzania i cofającej się linii włosów, łysienia oraz kamuflażu blizn po przeszczepie.

Mikropigmentacja skóry głowy to niezrównane rozwiązanie, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, borykających się z przerzedzaniem, cofającą się linią włosów, łysieniem czy bliznami po przeszczepie. W London Esthetics, Katowice, oferujemy profesjonalne zabiegi, przywracające nie tylko gęstość włosów, ale również utraconą pewność siebie.

CZYM JEST MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY?

Znana również jako „Symulacja mieszków włosowych”, mikropigmentacja skóry głowy oferuje zaawansowane, wysokiej jakości rozwiązanie problemu łysienia – zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Mikropigmentacja skóry głowy, przeprowadzana jest przez doświadczonego i licencjonowanego specjalistę, przywraca zakola, zagęszcza włosy, kamufluje blizny po przeszczepie lub może stworzyć wygląd krótko przyciętych włosów.

Tatuaż włosów polega na użyciu odpowiednio dobranego pigmentu i mikro-igieł do stworzenia iluzji mieszków włosowych, sprawiających wrażenie gęstszych włosów czy krótko ogolonej głowy. 
 
Mikropigmentacja skóry głowy sprawdza się w przypadku łysienia androgenowego, przerzedzania włosów i cofania się linii włosów. Mikropigmentacja skóry głowy może być również zastosowana w celu poprawy rezultatów po przeszczepie włosów.

ogolony wygląd

Stosując pojedynczą mikro-igłę, drobiazgowo formującej realistyczne mieszki włosowe, tworzy się naturalnie wypielęgnowany, dokładnie ogolony wygląd. Artystyczne wykorzystanie cieniowania i dopasowywania kolorów zapewnia doskonały efekt ogolonej głowy.

ZAGĘSZCZENIE WŁOSÓW

Poprzez dokładne odwzorowanie naturalnych mieszków włosowych i koloru włosów, mikropigmentacja skóry głowy może pomóc zwiększyć gęstość przerzedzonych obszarów, tworząc niewykrywalną iluzję grubszych i mocniejszych włosów.

Przeszczep włosów

Mikropigmentacja skóry głowy doskonale sprawdza się w korygowaniu obszarów po przeszczepie, ukrywając blizny i wzmacniając efekt wcześniejszego zabiegu przeszczepu włosów. 

TATUAŻ WŁOSÓW – PROCES ZABIEGU

JAK WYGLĄDA CAŁY PROCES?

Mikropigmentacja skóry głowy jest zabiegiem niechirurgicznym, nieinwazyjnym, który wykorzystuje mikroigły do osadzania pigmentu w skórze. Proces zabiegu jest prosty, bezbolesny i skuteczny. Rezultatem jest pojawienie się maleńkich kropek symulujących mieszki włosowe.

Oto jak wygląda cały proces:

mikropigmentacja skóry głowy, mikropigmentacja włosów w Katowicach

Mikropigmentacja skóry głowy to stopniowe zwiększanie gęstości DLA najbardziej naturalnEGO efektU końcowEGO

Umów się z London Esthetics na bezpłatną konsultację i dowiedz się jak mikropigmentacja skóry głowy może ci pomóc

TEL, SMS, WHATSAPP

+48 780 413 380

ZAREZERWUJ ONLINE

London esthetics – twoja KOMFORTOWA PRZESTRZEŃ NA MAPIE KATOWIC, ZAPROJEKTOWANA Z MYŚLĄ O TWOIM WYGLĄDZIE

mikropigmentacja łysiejącej głowy

Artystyczne wykorzystanie cieniowania i zaawansowane dopasoWANIE kolorów zapewnia doskonały efekt końcowy

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE MIKROPIGMENTACJI SKÓRY GŁOWY

Niektórzy uważają ten zabieg za bardziej wygodny niż inni. Często porównywany jest do delikatnego drapania, niektórzy zasypiają w gabinecie zabiegowym! Chcielibyśmy powiedzieć, że w ogóle nie odczujesz dyskomfortu; jednak w skali od jednego do dziesięciu większość klientów ocenia swój dyskomfort na około dwa.

Mikropigmentacja skóry głowy jest niezwykle skutecznym rozwiązaniem na wypadanie włosów. W London Esthetics cieszymy się z możliwości naturalnej replikacji każdego pojedynczego mieszka włosowego, aby stworzyć idealne dopasowanie dla każdego klienta.

Stany zapalne skóry mogą mieć niekorzystny wpływ na efekt końcowy mikropigmentacji skóry głowy. Jeśli masz przewlekłe zapalenie skóry, najpierw skonsultuj się z lekarzem dermatologiem. W przypadku suchości skóry głowy powinna ona być nawilżana dobrym kremem, codziennie, przez 7 dni przed zabiegiem.

Nie ma potrzeby stosowania jakiegokolwiek środka znieczulającego przed zabiegiem. Nasi klienci są mile zaskoczeni komfortem zabiegu mikropigmentacji skalpu.

Mikropigmentacja skóry głowy jest zabiegiem wieloetapowym, należy założyć, że będziesz potrzebować od dwóch do czterech sesji. Wielu naszych klientów jest zadowolonych z wyniku już po 2-3 sesjach w odstępach 4 tygodni.

Mikropigmentacja skóry głowy jest nieinwazyjna i nie będziesz musiał spędzać dłuższego czasu poza pracą lub szkołą, zwykle obserwuje się lekkie zaczerwienienie skóry głowy przez kilka godzin po zabiegu. To zaczerwienienie szybko ustępuje i większość klientów wraca do pracy następnego dnia. 

Istnieje kilka grup osób, które nie powinny poddać się zbiegowi mikropigmentacji. Obejmują one:

 • Pacjenci po chemioterapii
 • Osoby cierpiące na problemy z krzepnięciem krwi lub przyjmujące leki nasercowe
 • Osoby cierpiące na choroby zakaźne lub infekcje krwiopochodne
 • Osoby z epilepsją
 • Osoby z cukrzycą
 • Osoby z albinizmem
 • Osoby, które mają problemy z sercem, wątrobą lub ciśnieniem krwi
 • Osoby w trakcie leczenia nowotworowego
 • Osoby nadużywające narkotyków lub alkoholu
 • Osoby obecnie przyjmujące antybiotyki
 • Kobiety w ciąży lub karmiące piersią

Jeśli nie masz pewności, czy mikropigmentacja skóry głowy jest dla Ciebie odpowiednim zabiegiem, porozmawiaj z naszym doświadczonym zespołem, a pomożemy Ci podjąć decyzję.

mikropigmentacja skalpu głowy
mikropigmentacja skóry głowy

Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się jak mikropigmentacja skóry głowy może ci pomóc

TEL, SMS, WHATSAPP

+48 780 413 380

ZAREZERWUJ ONLINE

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY
PRZED PIERWSZĄ SESJĄ

Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się więcej o mikropigmentacji skóry głowy

ZAREZERWUJ KONSULTACJĘ
Mikropigmentacja skóry głowy po przeszczepie włosów

Mikropigmentacja skóry głowy może być skutecznym sposobem rozwiązania problemów łysienia oraz uzupełnieniem efektu po przeszczepie [...]