Mikropigmentacja Medyczna

CO TO JEST MIKROPIGMENTACJA MEDYCZNA?

Mikropigmentacja medyczna to rodzaj makijażu permanentnego, w którym wykorzystywane są pigmenty, aby wizualnie odbudować obszary ciała takie jak np. sutek, zajęcza warga, blizny czy zamaskowanie braku włosów.

Zabieg mikropigmentacji medycznej polega na precyzyjnym wprowadzeniu pigmentów w górne warstwy skóry za pomocą specjalistycznej igły. Kolorystyka pigmentów jest dobierana indywidualnie w zależności od koloru i odcienia skóry, obszaru ciała, tak aby wygojony efekt był dopasowany do naturalnej kolorystyki skóry klienta.

Mikropigmentacja Medyczna

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY

Proponujemy mało jeszcze znaną w Polsce alternatywę dla przeszczepów włosów, oferującą rezultaty prawie nie do odróżnienia od prawdziwych mieszków włosowych. Mikropigmentacja skóry głowy znana również jako „Symulacja mieszków włosowych” oferuje zaawansowane, wysokiej jakości rozwiązanie problemu łysienia u kobiet i mężczyzn.

Dowiedz się więcej:

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY
Mikropigmentacja Medyczna

REKONSTRUKCJA OTOCZKI BRODAWKI PIERSIOWEJ

Metoda nazywana również mikropigmentacją areoli, jest ostatnim etapem rekonstrukcji piersi. Tatuaże areoli 3D po mastektomii przywracają zrekonstruowanej brodawce i otoczce kolor i iluzję naturalnej, trójwymiarowej tekstury. Zabieg ten jest formą mikropigmentacji medycznej, można go łączyć z przygotowaniem  i redukcją blizn, które pozostały po zabiegu mastektomii.
sprawdź mikropigmentację areoli

„Można znaleźć piękno jeśli wystarczająco mocno się go szuka.”

– Julianna Baggott