MEZOTERAPIA

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to zabieg, który polega na powierzchniowym wstrzykiwaniu w problematyczne miejsca preparatu, o specjalnie dobranym składzie tj. substancje odżywcze, nawilżające, witaminy, aminokwasy i minerały, w celu odżywienia, pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny ​​oraz pobudzenia metabolizmu skóry czy włosów.

MEZOTERAPIA

W porównaniu z innymi zabiegami na skórę mezoterapia igłowa jest stosunkowo bezbolesna i pozbawiona ryzyka. W przeciwieństwie do zabiegów z użyciem Botoxu, zabieg nie ma negatywnego wpływu na mimikę twarzy. 

Skóra młodzieńcza składa się w ponad 75% z kolagenu zapewniającego elastyczność i zdrowy wygląd skóry. Wraz z wiekiem zmniejsza się jego zawartość, co powoduje utratę struktury i elastyczności oraz pojawianie się zmarszczek. Nawet kwas hialuronowy (Hialuronic Acid) – molekularne łączenie komórek i tkanek – ulega redukcji w procesie starzenia się skóry.

Mezoterapia to kompletny zabieg regeneracyjny, który łączy w sobie niemodyfikowany chemicznie, naturalny kwas hialuronowy oraz składniki odżywcze. Mezoterapia zapobiega i hamuje redukcję kwasu hialuronowego, stymuluje produkcję kolagenu i rewitalizuje. W przypadku zastosowania odpowiedniego preparatu na skalp, mezoterapia igłowa stymuluje i odżywia cebulki włosów.

MEZOTERAPIA IGŁOWA
NASZA OFERTA  ZABIEGOWA

REGENERACJA SKÓRY TWARZY

Najnowszej generacji odmładzanie skóry typu „wszystko w jednym”, do zapobiegania wczesnym oznakom starzenia się skóry i utrzymania aktywnego odżywienia komórek skóry właściwej.

SPRAWDŹ ZABIEG NA TWARZ

REGENERACJA OKOLICY OCZU

Rozprawi się z cieniami pod oczami, zmarszczkami i objawami obrzęku limfatycznego.

SPRAWDŹ ZABIEG NA OCZY

BIOSTYMULACJA WZROSTU WŁOSÓW

Jeden z najczęściej rekomendowanych zabiegów u Pacjentów z problemem nadmiernego wypadania włosów, nadmiernej łamliwości, czy łysienia.

SPRAWDŹ ZABIEG NA WŁOSY

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Nasze produkty z kwasem hialuronowym zawierają ultra czysty kwas hialuronowy, wytwarzany w opatentowanym procesie, plasujący się na całym świecie jako „NAJWYŻSZA JAKOŚĆ” pod względem czystości i bezpieczeństwa!

Mezoterapia to kompletny zabieg regeneracyjny